Mycie dachów Katowic czyli jak czyścimy dachy z dachówki

Mycie dachów to zadanie trudne, wymagające wiedzy, sprzętu i doświadczenia. Dla wielu osób praca z myjką na ziemi np. czyszcząc kostkę brukową może być zbyt trudna, wymagająca dużej siły fizycznej i czasu. Jeśli czyszczenie kostki jest trudne to praca z myjką na spadzistym dachu to zadanie ekstremalnie trudne. Nasza firma od wielu lat czyści zarówno ściany, elewacje, kostkę brukową oraz dachy.
Posiadamy sprzęt asekuracyjny, liny, uprzęże i wszystko to co jest niezbędne do prac wysokościowych.

 1. Czyszczenie dachu zawsze zaczynamy od dokładnego rozprowadzenia chemii na zabrudzenia biologiczne takie jak mchy, porosty i inne działające silnie destrukcyjnie na powłokę dachówki.

  Czyszczenie dachówki w celu usunięcia mchów i innych silnie wrastających w strukturę zabrudzeń zawsze zostają usunięte z pomocą środków na zabrudzenia biologiczne. Po wyczyszczeniu środek nakładamy ponownie w celu zabezpieczenia powierzchni przez dłuższy okres czasu, wytwarzając środowisko przeciwdziałające powstawaniu wszelkiego rodzaju mikroorganizmów; stosowany profilaktycznie zwiększa odporność biologiczną czyszczonych podłoży.

 2. Płukanie z użyciem myjki wysokociśnieniowej to kluczowy element czyszczenia dachówki.

  Używamy turbo dyszy aby lepiej penetrować nawet najsilniejsze zagłębienia. Zrotowany strumień rozbija brud na powierzchni dachówki jak również w szczelinach pomiędzy dachówkami.

 3. Efekt mycia dachówki jest gwarantowany po takim zabiegu mycia dachów wysoko ciśnieniowo.

  Mycie dachów myjką wysoko ciśnieniową daje świetne rezultaty. Jednak jest to praca dla zawodowców.

Szukasz firmy która umyje cały dom

 • mycie elewacji
 • czyszczenie dachówki
 • mycie kostki brukowej
 • czyszczenie tarasów
 • mycie ciśnieniowe ogrodzeń

Rezultaty osiągane przez naszych pracowników są najwyższej jakości.